TERCERA CATALANA: SANTJOANENC 2 - 8 ATLÈTIC SANT PONÇ
28.Dic.2018

Contundent victòria a domicili

Calendaris-Resultats-Classificacions
 

 


 
Fitxa de Partit Temporada 2018-2019  
 Data:  15/12/2018      Hora:  16:00 h TERCERA CATALANA (GRUP 17)    Jornada 15  
SANTJOANENC,P.

Titulars:
  1   

 SAHO SUMAREH, MAHAMADOU

  2   

 COMAMALA FONT, POL

  3   

 RIBERA GOLET, MARC

  4   

 ESPONA VILAR, GERARD

  5   

 SANCHEZ MARTINEZ, ORIOL

  6   

 BELSA MUÑOZ, ISAAC

  7   

 LAZARO PADROSA, MARC

  8   

 JAAIDI ELAKARI, ZAKARIA

  9   

 CARRASCO CASADO, JOSE FERNANDO

  10   

 PAGES PEREZ, SERGI

  11   

 CODERCH GRIERA, LLUCH


Suplents:
  13   

 DOMÈNECH QUINTANA, ANIOL

  12   

 ORTUÑO HOSTENCH, ADRIA

  14   

 JAMEGAY SUMAREH, MAHAMADOU

  15   

 DIAZ LLAGOSTERA, ALEX

  16   

 DIAZ GUERRA, FERNANDO

  17   

 PUJOLAR PLANA, ARNAU


COS TÈCNIC

L'. CAMP: VILA DAVESA, JOAN
L'. EQUIP: VILA DAVESA, JOAN
ENTRENADOR: ROMERO BARRANCO, JOSE RAMON

 

SUBSTITUCIONS

13  

DOMÈNECH QUINTANA, ANIOL

1  

SAHO SUMAREH, MAHAMADOU (19')

 
12  

ORTUÑO HOSTENCH, ADRIA

2  

COMAMALA FONT, POL (45')

 
15  

DIAZ LLAGOSTERA, ALEX

7  

LAZARO PADROSA, MARC (45')

 
16  

DIAZ GUERRA, FERNANDO

13  

DOMÈNECH QUINTANA, ANIOL (62')

 
14  

JAMEGAY SUMAREH, MAHAMADOU

10  

PAGES PEREZ, SERGI (76')

 

TARGETES

JAAIDI ELAKARI, ZAKARIA (22')

RIBERA GOLET, MARC (44')

2 - 8
 
 
ÀRBITRES
 
Àrbitre :     CLAPAROLS FABRI, MARC


GOLS

       0-1    PORCEL LUQUE, ISAAC (1')
       0-2    ALEJO FERNANDEZ, VICTOR (3')
       1-2    PAGES PEREZ, SERGI (5')
       1-3    PORCEL LUQUE, ISAAC (6')
       1-4    ALEJO FERNANDEZ, VICTOR (19')
       2-4    BELSA MUÑOZ, ISAAC (37')
       2-5    PUJOLRAS SANCHEZ, ROGER (40')
       2-6    AGULLÓ LLAUDET, CARLOS (78')
       2-7    PORCEL LUQUE, ISAAC (84')
       2-8    AGULLÓ LLAUDET, CARLOS (86')
 


ESTADI: CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT JOAN LES FONTS
 

 
 
Ciutat: Sant Joan Les Fonts
 
 
SANT PONÇ, AT.

Titulars:
  25 

 PIZARRO GONZALEZ, MIQUEL

  2 

 BENITEZ OLIVA, JUAN

  5 

 ESPINAL CHAVARRIA, ELTON RICARDO

  7 

 LANZA FONSECA, RONY DAVID

  10 

 ALEJO FERNANDEZ, VICTOR

  11 

 PORCEL LUQUE, ISAAC

  15 

 LUIS PERICOT, MARC

  20 

 LAGOS ORDOÑEZ, KEVIN DAVID

  22 

 AAKID MAANAN, JAQUIM

  23 

 PUJOLRAS SANCHEZ, ROGER

  24 

 CAAMAÑO BONET, MANEL


Suplents:
  1   

 ALSINA MARTÍNEZ, ALBERT

  3   

 LOPEZ TARTAJO, ERIC

  8   

 EL BOUAZZATI DOMINGUEZ, ANDRES

  9   

 AGULLÓ LLAUDET, CARLOS

  14   

 FERRAGUT ROSELL, RAUL

  16   

 GINESTA PRAT, ADRIÀ


COS TÈCNIC

L'. EQUIP: MENDOZA MARTIN, ALBERT
ENTRENADOR: DOMINGUEZ ESPADA, FEDERICO

 

SUBSTITUCIONS

9  

AGULLÓ LLAUDET, CARLOS

24  

CAAMAÑO BONET, MANEL (45')

 
16  

GINESTA PRAT, ADRIÀ

2  

BENITEZ OLIVA, JUAN (45')

 
3  

LOPEZ TARTAJO, ERIC

5  

ESPINAL CHAVARRIA, ELTON RICARDO (45')

 
14 &nbs
VII CAMPUS DE FUTBOL FONTAJAU-ATLÈTIC SANT PONÇ
CALENDARIS SEGONA FASE
COL·LABORA AMB NOSALTRES
Filmultimedia
Tulipa - Ronald Gonkel
CALENDARI
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
CADET A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI A PREFERENT Lliga
ALEVI B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI C 2ª DIVISIÓ Lliga
PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL Lliga
COMPETICIÓ
TERCERA CATALANA GRUP 17
9
TERCERA CATALANA
Veure competició   (16-09-17)
DARRERS RESULTATS
TERCERA CATALANA
Lliga 8-09-17
Més resultats del TERCERA CATALANA
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
CADET A 2ª DIVISIÓ
Lliga 13-11-16
Més resultats del CADET A 2ª DIVISIÓ
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
ALEVI B 2ª DIVISIÓ
Lliga 29-10-16
Més resultats del ALEVI B 2ª DIVISIÓ
ALEVI C 2ª DIVISIÓ
Lliga 30-10-16
Més resultats del ALEVI C 2ª DIVISIÓ
PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL
Lliga 7-05-16
Més resultats del PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL