TERCERA CATALANA: U.C.E. CELRÀ 0 - 2 ATLÈTIC SANT PONÇ
28.Dic.2018

Molt bona primera volta de l'Atlètic Sant Ponç que després de guanyar a Celrà finalitza setè a la classificació general del grup 17 de Tercera Catalana.

Fitxa de Partit Temporada 2018-2019  
 Data:  22/12/2018      Hora:  16:00 h TERCERA CATALANA (GRUP 17)    Jornada 16  
CELRA, U.C.E.

Titulars:
  25   

 VEGA LAFARGA, MARCOS

  6   

 EL ASRI EL YOUNOUSSI, RIDA

  8   

 JALLOW JALLOW, EBRAHIMA-SORRI

  9   

 COJANU , VICTOR IONUT

  10   

 RIBAS ADMETLLA, PAU

  11   

 GARCIA CASADEVALL, MARC

  12   

 EL GHARBI , AZIZ

  18   

 SALAVERT RIBAS, GUILLEM

  21   

 RIBAS CLAVAGUERA, DAVID

  22   

 DIENG, ALIOUNE BADARA SENE

  23   

 FRIGOLA FOLQUE, MIQUEL


Suplents:
  13   

 PLANAS ANGEL, FELIX

  2   

 RIBAS CLAVAGUERA, MARC

  4   

 CARRASCO BARREDA, HORACIO

  7   

 FARIÑAS RODRIGUEZ, JORGE

  20   

 MARQUEZ MUÑOZ, ADRIÀ


COS TÈCNIC

L'. CAMP: JIMENEZ MONTALBAN, MARCOS
L'. EQUIP: JIMENEZ MONTALBAN, MARCOS
ENTRENADOR: CARDENAS MONTALBAN, ADAN

 

SUBSTITUCIONS

2  

RIBAS CLAVAGUERA, MARC

12  

EL GHARBI , AZIZ (46')

 
20  

MARQUEZ MUÑOZ, ADRIÀ

22  

DIENG, ALIOUNE BADARA SENE (46')

 
7  

FARIÑAS RODRIGUEZ, JORGE

9  

COJANU , VICTOR IONUT (79')

 

TARGETES

EL ASRI EL YOUNOUSSI, RIDA (22')

EL GHARBI , AZIZ (25')

RIBAS CLAVAGUERA, MARC (55')

CARDENAS MONTALBAN, ADAN (56')

RIBAS CLAVAGUERA, MARC (82')

0 - 2
 
 
ÀRBITRES
 
Àrbitre :     CACERES CORREA, FEDERICO DANIEL


GOLS

       0-1    ALEJO FERNANDEZ, VICTOR (31')
       0-2    LOPEZ MACHUCA, EDGAR (37')
 


ESTADI: CAMP DE FUTBOL MPAL. DE CELRÀ
 

 
 
Ciutat: Celrà
 
 
SANT PONÇ, AT.

Titulars:
  1 

 ALSINA MARTÍNEZ, ALBERT

  2 

 BENITEZ OLIVA, JUAN

  3 

 LOPEZ TARTAJO, ERIC

  4 

 CARRILLO MENAYO, JUSTO

  6 

 LOPEZ MACHUCA, EDGAR

  7 

 LANZAS ARTEAGA, RUBEN

  10 

 ALEJO FERNANDEZ, VICTOR

  11 

 PORCEL LUQUE, ISAAC

  15 

 LUIS PERICOT, MARC

  20 

 LAGOS ORDOÑEZ, KEVIN DAVID

  24 

 CAAMAÑO BONET, MANEL


Suplents:
  25   

 PIZARRO GONZALEZ, MIQUEL

  5   

 ESPINAL CHAVARRIA, ELTON RICARDO

  8   

 EL BOUAZZATI DOMINGUEZ, ANDRES

  9   

 GODOY CÁCERES, YEFRY DAVID

  16   

 GINESTA PRAT, ADRIÀ

  17   

 COS ROMERO, ALEX


COS TÈCNIC

L'. EQUIP: ALCALDE QUESADA, JAVIER
ENTRENADOR: DOMINGUEZ ESPADA, FEDERICO
2º ENTRENADOR: MENDOZA MARTIN, ALBERT
Encarregat Material: JIMENEZ DOMINGUEZ, ANGEL

 

SUBSTITUCIONS

8  

EL BOUAZZATI DOMINGUEZ, ANDRES

4  

CARRILLO MENAYO, JUSTO (56')

 
16  

GINESTA PRAT, ADRIÀ

11  

PORCEL LUQUE, ISAAC (67')

 
5  

ESPINAL CHAVARRIA, ELTON RICARDO

10  

ALEJO FERNANDEZ, VICTOR (67')

 
9  

GODOY CÁCERES, YEFRY DAVID

7  

LANZAS ARTEAGA, RUBEN (82')

 
17  

COS ROMERO, ALEX

6  

LOPEZ MACHUCA, EDGAR (82')

 

TARGETES

ALEJO FERNANDEZ, VICTOR ((58')

PORCEL LUQUE, ISAAC ((62')

LUIS PERICOT, MARC ((88')

 

VII CAMPUS DE FUTBOL FONTAJAU-ATLÈTIC SANT PONÇ
CALENDARIS SEGONA FASE
COL·LABORA AMB NOSALTRES
Filmultimedia
Tulipa - Ronald Gonkel
CALENDARI
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
CADET A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI A PREFERENT Lliga
ALEVI B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI C 2ª DIVISIÓ Lliga
PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL Lliga
COMPETICIÓ
TERCERA CATALANA GRUP 17
9
TERCERA CATALANA
Veure competició   (16-09-17)
DARRERS RESULTATS
TERCERA CATALANA
Lliga 8-09-17
Més resultats del TERCERA CATALANA
1
1
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
1
1
CADET A 2ª DIVISIÓ
Lliga 13-11-16
Més resultats del CADET A 2ª DIVISIÓ
3
1
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
2
1
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
7
1
ALEVI B 2ª DIVISIÓ
Lliga 29-10-16
Més resultats del ALEVI B 2ª DIVISIÓ
2
3
ALEVI C 2ª DIVISIÓ
Lliga 30-10-16
Més resultats del ALEVI C 2ª DIVISIÓ
4
8
PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL
Lliga 7-05-16
Més resultats del PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL
6
1
     Dissenyat i desenvolupat per Filmultimedia