TERCERA CATALANA: SANT ESTEVE D'EN BAS, 2 - 4 ATL. SANT PONÇ
11.Feb.2019

L'Atlètic Sant Ponç s’imposa al Sant Esteve jugant una magnifica segona part

Fitxa de Partit Temporada 2018-2019  
 Data:  09/02/2019      Hora:  16:00 h TERCERA CATALANA (GRUP 17)    Jornada 21  
SANT ESTEVE D'EN BAS, C.E.

Titulars:
  23   

 GRABOLEDA SUBIRANA, LUIS

  2   

 JAWARA JABBI, MAHAMADOU

  4   

 EL YAHIAOUI EL HAMDAOUI, SOUFIAN

  5   

 ESPINOZA ACOSTA, MILTON SAMIR

  7   

 OUMENJOUJ , MOHAMED

  8   

 VICTORIO COLOMER, YERAY MANUEL

  9   

 EL HAJJI BIRCHE, ABDERRAHIM

  10   

 FELLAH , ABDELHAKIM

  11   

 SAMASA SAMASA, MUHAMADOU

  12   

 BARRIENTOS PADILLA, GERSON JOHEL

  15   

 FLORES BARRIENTOS, FABIAN ONNEL


Suplents:
  17   

 SAMMAN , BILAL

  21   

 LANZA BANEGAS, MAVERICK NEPTALI

  29   

 SIMAHA SEMAKA, MAHAMADU


COS TÈCNIC

L'. CAMP: AGUILERA REY, ANTONI
L'. EQUIP: AGUILERA REY, ANTONI
ENTRENADOR: CABALLERO ROPERO, BERNABÉ

 

SUBSTITUCIONS

29  

SIMAHA SEMAKA, MAHAMADU

7  

OUMENJOUJ , MOHAMED (48')

 
17  

SAMMAN , BILAL

9  

EL HAJJI BIRCHE, ABDERRAHIM (59')

 
21  

LANZA BANEGAS, MAVERICK NEPTALI

11  

SAMASA SAMASA, MUHAMADOU (86')

 

TARGETES

OUMENJOUJ , MOHAMED (20')

SAMMAN , BILAL (59')

FELLAH , ABDELHAKIM (79')

-
 
 
ÀRBITRES
 
Àrbitre :     BRAMON PALOMERAS, LLUIS


GOLS

       1-0    JAWARA JABBI, MAHAMADOU (14')
       2-0    FLORES BARRIENTOS, FABIAN ONNEL (21')
     2-1    LUIS PERICOT, MARC (40')
       2-2    AGULLÓ LLAUDET, CARLOS (65')
       2-3    ALEJO FERNANDEZ, VICTOR (78')
       2-4    LOPEZ TARTAJO, ERIC (82')
 


ESTADI: CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT ESTEVE D'EN BAS
 

 
 
Ciutat: Vall D'En Bas (La)
 
 
SANT PONÇ, AT.

Titulars:
  25 

 PIZARRO GONZALEZ, MIQUEL

  5 

 ESPINAL CHAVARRIA, ELTON RICARDO

  9 

 AGULLÓ LLAUDET, CARLOS

  10 

 ALEJO FERNANDEZ, VICTOR

  14 

 FERRAGUT ROSELL, RAUL

  15 

 LUIS PERICOT, MARC

  16 

 GINESTA PRAT, ADRIÀ

  21 

 COLOM RAMOS, ISAAC

  22 

 AAKID MAANAN, JAQUIM

  23 

 PUJOLRAS SANCHEZ, ROGER

  24 

 CAAMAÑO BONET, MANEL


Suplents:
  1   

 ALSINA MARTÍNEZ, ALBERT

  3   

 LOPEZ MACHUCA, EDGAR

  6   

 LOPEZ TARTAJO, ERIC

  8   

 EL BOUAZZATI DOMINGUEZ, ANDRES

  18   

 LOPEZ MATA, MANUEL

  20   

 LAGOS ORDOÑEZ, KEVIN DAVID


COS TÈCNIC

L'. EQUIP: MENDOZA MARTIN, ALBERT
ENTRENADOR: No en presenta
Encarregat Material: JIMENEZ DOMINGUEZ, ANGEL

 

SUBSTITUCIONS

20  

LAGOS ORDOÑEZ, KEVIN DAVID

14  

FERRAGUT ROSELL, RAUL (46')

 
6  

LOPEZ TARTAJO, ERIC

23  

PUJOLRAS SANCHEZ, ROGER (46')

 
8  

EL BOUAZZATI DOMINGUEZ, ANDRES

16  

GINESTA PRAT, ADRIÀ (46')

 
18  

LOPEZ MATA, MANUEL

21  

COLOM RAMOS, ISAAC (65')

 
1  

ALSINA MARTÍNEZ, ALBERT

20  

LAGOS ORDOÑEZ, KEVIN DAVID (89')

 

TARGETES

COLOM RAMOS, ISAAC ((20')

LAGOS ORDOÑEZ, KEVIN DAVID ((71')

LOPEZ TARTAJO, ERIC ((73')

 

VII CAMPUS DE FUTBOL FONTAJAU-ATLÈTIC SANT PONÇ
CALENDARIS SEGONA FASE
COL·LABORA AMB NOSALTRES
Filmultimedia
Tulipa - Ronald Gonkel
CALENDARI
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
CADET A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI A PREFERENT Lliga
ALEVI B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI C 2ª DIVISIÓ Lliga
PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL Lliga
COMPETICIÓ
TERCERA CATALANA GRUP 17
9
TERCERA CATALANA
Veure competició   (16-09-17)
DARRERS RESULTATS
TERCERA CATALANA
Lliga 8-09-17
Més resultats del TERCERA CATALANA
1
1
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
1
1
CADET A 2ª DIVISIÓ
Lliga 13-11-16
Més resultats del CADET A 2ª DIVISIÓ
3
1
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
2
1
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
7
1
ALEVI B 2ª DIVISIÓ
Lliga 29-10-16
Més resultats del ALEVI B 2ª DIVISIÓ
2
3
ALEVI C 2ª DIVISIÓ
Lliga 30-10-16
Més resultats del ALEVI C 2ª DIVISIÓ
4
8
PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL
Lliga 7-05-16
Més resultats del PREBENJAMÍ-7F 2011 CONSELL
6
1
     Dissenyat i desenvolupat per Filmultimedia