TERCERA CATALANA: ATLÈTIC SANT PONÇ 4 - 1 C.P. SANTA PAU
08.Mar.2020

Bon partit el jugat al camp municipal de Fontajau on l’equip local es va imposar a un Santa pau que arribava com a tercer classificat i que no va poder amb l’equip local que va controlar el partit des de l’inici fins el final, fent dos gols a cadascuna de les parts.

Cal destacar a tots els jugadors locals pel seu esforç i entrega durant tot el partit.

Calendaris-Resultats-Classificacions
 

 


 
Fitxa de Partit Temporada 2019-2020  
 Data:  07-03-2020      Hora:  17:00 h TERCERA CATALANA (GRUP 17)    Jornada 23  
SANT PONÇ, AT.

Titulars:
  1   

 ALSINA MARTÍNEZ, ALBERT

  3   

 LOPEZ TARTAJO, ERIC

  6   

 AAKID MAANAN, JAQUIM

  7   

 LANZAS ARTEAGA, RUBEN

  8   

 COLOM RAMOS, ISAAC

  10   

 ALEJO FERNANDEZ, VICTOR

  13   

 FONT VALLEJO, ALEX

  14   

 FERRAGUT ROSELL, RAUL

  15   

 LUIS PERICOT, MARC

  22   

 GONZALEZ NAVARRO, ALVARO

  24   

 CAAMAÑO BONET, MANEL


Suplents:
  25   

 PIZARRO GONZALEZ, MIQUEL

  5   

 RODRIGUEZ CALIX, JUAN LUIS

  9   

 AGULLÓ LLAUDET, CARLOS

  11   

 EL HADDOUCHI, YOUSSEF

  19   

 JEREZ CAMPS, DIDAC


COS TÈCNIC

L'. CAMP: SAIS JANSANA, CARLOS
L'. EQUIP: SAIS JANSANA, CARLOS
ENTRENADOR: GARCIA VILARO, PAU

 

SUBSTITUCIONS

5  

RODRIGUEZ CALIX, JUAN LUIS

15  

LUIS PERICOT, MARC (46')

9  

AGULLÓ LLAUDET, CARLOS

22  

GONZALEZ NAVARRO, ALVARO (59')

11  

EL HADDOUCHI, YOUSSEF

7  

LANZAS ARTEAGA, RUBEN (70')

19  

JEREZ CAMPS, DIDAC

3  

LOPEZ TARTAJO, ERIC (77')


TARGETES

AAKID MAANAN, JAQUIM (31')

CAAMAÑO BONET, MANEL (41')

FONT VALLEJO, ALEX (55')

AGULLÓ LLAUDET, CARLOS (67')

4 - 1
 
 
ÀRBITRES
 
Àrbitre :     CACERES CORREA, FEDERICO DANIEL


GOLS

       1 - 0    COLOM RAMOS, ISAAC (10')
       2 - 0    LUIS PERICOT, MARC (18')
       3 - 0    ALEJO FERNANDEZ, VICTOR (58')
       4 - 0    AGULLÓ LLAUDET, CARLOS (81')
       4 - 1    PI BADOSA, JOAN (81')
 


ESTADI: CAMP DE FUTBOL MPAL. DE FONTAJAU
 

 
Ciutat: Girona
 
 
SANTA PAU, P.

Titulars:
  13 

 COMAS GOMÀ, JORDI

  2 

 LINARES SOY, SERGI

  3 

 MURO DESEURA, ANIOL

  4 

 GUIX SUÑER, ADRIA

  9 

 VIZERN SOLER, JAUME

  10 

 PI BADOSA, JOAN

  15 

 PACHECO AGUSTI, MARC

  17 

 MARTI MARSAL, MARC

  18 

 CARRE TRIADU, SERGI

  20 

 SUY JIMENEZ, ALBERT

  21 

 RIBERA GOLET, MARC


Suplents:
  1   

 MASIAS RAMÍREZ, CARLES

  6   

 TRAVESAS BROSA, JORDI

  7   

 COROMINA GELIS, EDUARD

  11   

 COROMINA ALSINA, JORDI

  14   

 BERGA PUIG, ELOI

  16   

 FERNANDEZ SALA, IVAN


COS TÈCNIC

L'. EQUIP: COROMINAS SACREST, MARC
ENTRENADOR: No en presenta
Encarregat Material: TERMA BUCH, FRANCESC

 

SUBSTITUCIONS

14  

BERGA PUIG, ELOI

3  

MURO DESEURA, ANIOL (68')


TARGETES

LINARES SOY, SERGI (68')

RIBERA GOLET, MARC (69'

 

VIII CAMPUS DE FUTBOL FONTAJAU-ATLÈTIC SANT PONÇ
CALENDARIS SEGONA FASE
COL·LABORA AMB NOSALTRES
Filmultimedia
Tulipa - Ronald Gonkel
CALENDARI
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
CADET A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ Lliga
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI B 2ª DIVISIÓ Lliga
ALEVI C 2ª DIVISIÓ Lliga
PREBENJAMÍ-7F 2012 CONSELL Lliga
COMPETICIÓ
TERCERA CATALANA GRUP 17
9
TERCERA CATALANA
Veure competició   (16-09-17)
DARRERS RESULTATS
TERCERA CATALANA
Lliga 8-09-17
Més resultats del TERCERA CATALANA
1
1
JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del JUVENIL A 2ª DIVISIÓ
1
1
CADET A 2ª DIVISIÓ
Lliga 13-11-16
Més resultats del CADET A 2ª DIVISIÓ
3
1
INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL A 2ª DIVISIÓ
2
1
INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
Lliga 12-11-16
Més resultats del INFANTIL B 2ª DIVISIÓ
7
1
ALEVI B 2ª DIVISIÓ
Lliga 29-10-16
Més resultats del ALEVI B 2ª DIVISIÓ
2
3
ALEVI C 2ª DIVISIÓ
Lliga 30-10-16
Més resultats del ALEVI C 2ª DIVISIÓ
4
8
PREBENJAMÍ-7F 2012 CONSELL
Lliga 7-05-16
Més resultats del PREBENJAMÍ-7F 2012 CONSELL
6
1
     Dissenyat i desenvolupat per Filmultimedia